Par Vāciju

Vācija – vērtīgs, bet ne dārgs ceļojuma galamērķis!

ceļojumsDažkārt apskaužam tos, kas atrod laiku un līdzekļus lai ceļotu. Bet vai tiešām ceļošana ir tik dārgs prieks? Ja esat ceļotājs – iesācējs – kāpēc nesākt ar valstīm, kas atrodas tepat šķietami blakus? Piemēram, Vāciju?

Vācija nebūt nav garlaicīgs ceļotāju galamērķis. Bez tam – šeit atradīsies ko darīt un apskatīt jeb kurā gadalaikā. Šī valsts var droši lepoties ar savām daiļajām aivanām – upju ielejas, jūras piekrastes, milzīgie vīnogulāju lauki un greznās muižas un pilis… Tāpat šeit patiks gardēžiem – alus dažādība, siers un svaigi ceptās desiņas, šos našķus pazīst ikviens Vācijas iedzīvotājs un nekautrējas pacienāt savas valsts viesus!

Vācija ir visapdzīvotākā Eiropas Savienības valsts, tas ir fakts. Šeit ir ļoti labi sadzīves apstākļi, interesanta kultūra un vēsture. Tieši no Vācijas cēlušies Bēthovens, Bahs un Gēte.

Tiem, kas mīl auto, ļoti labi zināmas Vācijas auto markas. Tās vienmēr bijušas izcilas ar savu lielisko kvalitāti. Das auto! Šeit, kur dzimst tik daudz labu auto, tiek testētas riepas – gan ziemas, gan vasaras riepas. Pēc tam šie testu rezultāti atceļo arī pie mums. Pameklējiet, noteikti iegādājoties vasaras riepas internetā šai sezonai atradīsiet arī kādu vasaras riepu apskatu tieši no Vācijas! Neesmu atradusi precīzu informāciju, bet man šķiet, ka riepu testu trases ir iespējams apmeklēt arī tūristiem!

Klimats Vācijā ir ļoti līdzīgs Latvijā sastopamajam. Tāpēc par apģērba izvēli nebūs jāsatraucas. Jāņem vērā, ka klimats var atšķirties atkarībā no reģiona, kuru apmeklējat. Tāpēc tomēr iesaku pavērot laika prognozes.

Papētot ceļojumu biroju piedāvājumus es atklāju, ka par nepilniem 200 eiro ir iespējams doties ceļojumā uz Vāciju un apskatīt vairākus apskates objektus gida pavadībā. Bet, ja vēlaties ceļot vēl lātāk, lidojiet ar lidmašīnu un plānojiet savu maršrutu paši. Lidojums dažkārt izmaksā vien pāris eiro – atliek tikai noķert īsto piedāvājumu! Tāpat uz Vāciju ir ērti aizbraukt arī ar savu personīgo auto. Ļoti ērts un viegli pieejams galamērķis brīvdienām!

Neaizmirstiet, ka ceļošana dod tik daudz vērtīga. Tā ir atpūta, piedzīvojumi, jaunā apgūšana… Ceļojot iespējams iepazīties ar citādām smaržām, garšām un skatiem. Un nav galvenais uzņemt fotogrāfijas, ko ievietot savos sociālajos tīklos, galvenais ir pašam redzēt un ieraudzīt to, kas ikdienā nav pieejams. Ceļojiet! Šis var kļūt par jūsu jauno hobiju.