Uncategorized

Uz pirmo randiņu nepieciešams labi sagatavoties

randinsMūsdienu tehnoloģiju attīstība ir spērusi tik lielus soļus, ka iepazīšanās ar jauniem cilvēkiem nu notiek nevis personiski tiekoties, bet atrodot interesējošās personas ar interneta palīdzību. Internetā ir ļoti daudz speciālu iepazīšanās portālu, kur visā plašajā pasaulē savas otrās pusītes meklē tūkstošiem cilvēku. Taču nevajag pat atrasties iepazīšanās portālā, arī pats lielākais sociālais tīkls facebook.com ir ideāli piemērots, lai socializētos un atrastu cilvēku visam mūžam.

Pirmā tikšanās – Vācijā

Tā skaists mīlas stāsts bija sācies starp manu paziņu un kādu spāni. Iepazinušies internetā, pēc tam ilgi sarunājušies, izmantojot Skype pakalpojumus, līdz nolēmuši tikties kādā no Eiropas valstīm, kur nav būts. Izvēle par labu krita Vācijai, jo abiem avio biļetes līdz Berlīnei maksāja nelielu naudu, kā arī ne viens, ne otrs nebija tur bijis.

Gatavošanās un satraukums

Zinu, ka mana paziņa šai tikšanās reizei ļoti gatavojās. Lai būtu skaista, gluda āda, tika izmantota lāzerepilācija http://eraesthetic.lv salonā, citā salonā izmantoja skaistumkopšanas procedūras, lai sakoptu seju, rokas, kājas. Veikalā iegādājās skaistu kleitu, un tā ar satraukumu bija devusies ceļā uz Berlīni, lai satiktu cilvēku, ar kuru šķita pazīstama jau tik ilgu laiku.

Pat pazīstot, jāpierod vienam pie otra

Protams, pirmais randiņš bija pilns mulsuma, satraukuma un baiļu, jo kaut arī bijušas garas un reizēm pat intīmas sarunas, ir redzētas fotogrāfijas un runāts video, iekšējais satraukums tāpat bija liels un vienam pie otra pirmajās stundās bija jāpierod. Tas var šķist interesanti, taču pat tas, ka šķiet – tu cilvēku ļoti labi pazīsti, faktiskā tikšanās un klātbūtne tāpat rada sajūtu, ka viss notiek kā pirmajā reizē, kad tausties kā pa miglu.

Attālums vieno vai šķir?

Kā jums šķiet, kā parasti ir – attālums stiprina vai attālina attiecības? Patiesībā tas katrā gadījumā ir individuāli, jo, ja cilvēkam nav īstais klikšķis, tad mākslīgi uzturētas attiecības agrāk vai vēlāk pajuks.

Manas paziņas un viņas spāņa stāsts joprojām turpinās, tiesa, ne kā pārim, bet kā labiem draugiem, jo, lai tiešām saprastu, vai ar cilvēku varu pavadīt kopā visu mūžu, ir nepieciešams kopā padzīvot, taču ne viens, ne otrs uz to nebija gatavs.